PRACOWNIA FLORYSTYCZNA OLEŚNICA

Robienie tego co się lubi – to wolność.
Lubienie tego co się robi – to szczęście.

Mam na imię Ania i prowadzę pracownię florystyczną w miejscowości Borowa Oleśnicka. Od kilku lat moją wielką pasją są kwiaty oraz wszelka florystyka na ślub, wesele, imprezy okolicznościowe. Uwielbiam komponować i tworzyć z kwiatów bukiety ślubne oraz wszelkie dekoracje na ślub, wesele, impreza urodzinowa, jubileusz ślubny, impreza firmowa.

Komponowanie i tworzenie z kwiatów dekoracje weselne sprawia mi wielką przyjemność oraz przynosi mnóstwo energii i satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że pomagam spełniać marzenia i każdy kolejny uśmiech zadowolonego klienta mobilizuje mnie do nowych wyzwań.

Zarezerwuj termin

Pracownia Florystyczna Oleśnica

Florystka Ania Chodakowska

Pracownia Florystyczna Oleśnica Choda-Art. pomoże Państwu zorganizować oprawę florystyczną na ważne wydarzenie rodzinne np. ślub, uroczystość weselną, przyjęcie weselne, urodziny, jubileusz ślubny, komunia, impreza firmowa. Podczas organizowanego wydarzenia nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Kwiaty wprowadzają fantastyczną atmosferę, świeżość i mnóstwo barw do otoczenia Sali weselnej, bankietowej.

Pracownia Florystyczna Oleśnica Choda-Art. posiada w swojej ofercie florystycznej piękne i niepowtarzalne aranżacje z kwiatów dostosowane do charakteru organizowanego przyjęcia. Moje usługi florystyczne kieruje dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, instytucji. Dzięki moim kreatywnym aranżacjom florystycznym organizowana impreza okolicznościowa nabierze całkowicie nowych barw na takich imprezach jak wesele, przyjęcie weselne, ślub, urodziny, jubileusz ślubny, komunia, impreza firmowa. Przykładowe realizacje mogą Państwo zobaczyć w zakładce galeria.

W mojej Pracowni Florystycznej stawiam zawsze na estetykę, dobór najlepszych gatunków oraz świeżość kwiatów, ponieważ zadowolenie klienta jest dla mnie zawsze priorytetem. Florystyka do dla mnie praca oraz dziedzina sztuki, która pozwala mi osiągnąć wspaniałe efekty wizualne. Mam bogatą wiedzę, którą zawsze dzielę się z Państwem, tak aby każda impreza okolicznościowa zapisała się w pamięci twoich gości na długi czas. Florystyczne dekoracje na imprezy okolicznościowe wykonuję najlepsze dekoracje weselne Oleśnica, Borowa, Długołęka, Mirków, Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice, Trzebnica, Twardogóra, Syców, Bierutów, Namysłów.

Pracownia Florystyczna Anna Chadokowska Choda-Art

Oprawa florystyczna imprez okolicznościowych

Oferta

Opinie Klientów

Wystawione opinie od moich klientów